A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкти Державних освітніх стандартів: «Радіотелефоніст», «Пожежний-рятувальник», «Рятувальник-хімік», «Майстер з обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання та компресорного обладнання»

Опубліковано 15 вересня 2023 року о 11:45


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкти Державних освітніх стандартів з професій 4223 «Радіотелефоніст», 5161 «Пожежний-рятувальник», 5169 «Рятувальник-хімік», 5169 «Майстер з обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання та компресорного обладнання».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, підприємства, установи та організації, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, що видають документи встановленого зразка за цією професією, регіональні органи управління освіти.

Можливі наслідки запровадження Державних освітніх стандартів для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення права здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти отримувати якісні освітні послуги та потреб ринку праці у кваліфікованих працівниках.

Зауваження та пропозиції до зазначених проєктів стандартів приймаються у довільній формі до 01 жовтня 2023 року на електронну адресу: kateryna.lushchyk@mon.gov.ua. Контактна особа для надання консультацій: Катерина Лущик.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України в період з 07 по 14 жовтня 2023 року.