A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт змін постанови Кабміну від 10.05.2018 р. № 354 «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра»

Опубліковано 11 лютого 2020 року о 17:41

Міністерством освіти і науки підготовлено до громадського обговорення проєкт змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 354 «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра».

Проєкт спрямований на приведення у відповідність зазначеного акта до нової редакції Закону України «Про вищу освіту» (після набрання чинності 16.01.2020 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти»), зокрема, на виконання статті 6 Закону України «Про вищу освіту», якою передбачено, що  атестація осіб на першому (бакалаврському) та/або другому (магістерському) рівнях вищої освіти може включати єдиний державний кваліфікаційний іспит, що проводиться за спеціальностями, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта просимо надсилати до 13 березня 2020 року на e-mail: a_rybalko@mon.gov.ua

Звіт за результатами громадського обговорення