A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 261»

Опубліковано 07 жовтня 2022 року о 16:00


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 261».

Метою прийняття акта є приведення у відповідність до законодавства.

Проєктом акта пропонується внести зміни до Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), виклавши його в новій редакції.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту акта приймаються в електронній формі до 21 жовтня 2022 року на е-мейл: dak@mon.gov.ua

Контактна особа для надання консультацій: Наталія Костецька, начальниця відділу організаційно-аналітичної роботи Міністерства освіти і науки України.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.