A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 р. № 494»

Опубліковано 30 липня 2020 року о 16:53

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 р. № 494» (далі – проєкт Постанови), розроблений за власною ініціативою Міністерства освіти і науки відповідно до пункту 1 § 36 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, з метою дерегуляції в сфері провадження наукової і науково-технічної діяльності.

Проєктом постанови пропонується внести зміни до Порядку виплати надбавки за стаж наукової роботи, зокрема, замінити умову щодо атестації державних наукових установ та організацій, закладів вищої освіти, державних підприємств на атестацію наукових працівників відповідно до Положення про атестацію наукових працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 1999 р. № 1475.

Також положення Порядку виплати надбавки за стаж наукової роботи приведено у відповідність до норм чинного законодавства.

Вирішення цього питання є надзвичайно важливим для виплати надбавки науковим працівникам наукових установ, закладів вищої освіти державної і комунальної форми власності та державних підприємств.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати до 14 серпня 2020 року на e-mail: goncharik@mon.gov.ua або nleonidovna@ukr.net

Звіт за результатами громадського обговорення.