A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабміну «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 р. № 300 і від 22 травня 2013 р. № 351»

Опубліковано 21 січня 2020 року о 09:59

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 р. № 300 і від 22 травня 2013 р. № 351» 

Проєкт акту розроблено з метою забезпечення ефективного моніторингу виплати підприємствами, установами, організаціями винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер; актуалізації напрямів використання коштів, одержаних у результаті трансферу технологій, створених за рахунок коштів державного бюджету.

Проєктом акта передбачено приведення постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 р. № 300 і від 22 травня 2013 р. № 351 у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1030 в частині визначення положень щодо моніторингу виплати винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер;

зміну строків отримання головними розпорядниками бюджетних коштів та надсилання до МОН звітної інформації щодо виплати винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер, а саме перенесення строків звітування на кінець першого-початок другого кварталів року з метою зменшення обсягів звітної інформації, яку розпорядники бюджетних коштів подають на початку року;

актуалізацію напрямів використання коштів, одержаних у результаті трансферу технологій, створених за рахунок коштів державного бюджету відповідно до сучасних тенденцій здійснення науково-технічної та інноваційної діяльності.

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 20 лютого 2020 року на електронну адресу: dvyhun@mon.gov.ua

Звіт за результатами громадського обговорення.