A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року

Опубліковано 28 грудня 2023 року о 15:05


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року.

Зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія: учасники освітнього процесу, заклади та установи освіти.

Суть полягає у тому що кожна особа отримує гарантовані державою освітні послуги, спрямовані на розкриття її потенціалу, максимальний розвиток та соціалізацію, з урахуванням її індивідуальних можливостей та потреб, отримує якісні освітні послуги відповідно до індивідуальних потреб у комфортному, безпечному, безбар’єрному, дружньому до кожного учасника освітнього процесу інклюзивному освітньому середовищі, а також українське суспільство приймає різноманіття і враховує потреби всіх учасників освітнього процесу.

Результат: забезпечення доступу до якісної освіти кожній особі з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей, зі створенням умов для розвитку її потенціалу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного Плану заходів приймаються у довільній формі до 29 січня 2024 року на електронну адресу: [email protected].

Контактна особа для надання консультацій: Алевтина Лотоцька, Маргарита Потапенко, тел. (044) 4814761.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 05 по 18 лютого 2024 року.

Звіт за результатами громадського обговорення.