A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку складання, подання, роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є ДСЯО або її територіальні органи, та Форми для подання запиту на інформацію»

Опубліковано 09 вересня 2022 року о 11:00


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку складання, подання, роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна служба якості освіти України або її територіальні органи, та Форми для подання запиту на інформацію».

Порядок складання, подання, роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна служба якості освіти України або її територіальні органи.

Форма для подання запиту на інформацію, розпорядником якої є Державна служба якості освіти України або її територіальні органи

Соціальною групою населення та заінтересованою стороною, на які поширюватиметься дія проєкту наказа є громадяни України.

Прийняття проєкту наказу сприятиме визначенню механізму складання, подання та роботи із запитами на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Служба або її територіальні органи, а також спрощенню процедури оформлення запитувачем письмового запиту на інформацію.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту акта приймаються в електронній формі до 23 вересня 2022 року на електронну адресу: sqe@sqe.gov.ua.

Контактна особа для надання консультацій: Ірина Полоса, начальник відділу контролю, організаційного та документального забезпечення управління організаційно-документального забезпечення Державної служби якості освіти України.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 26 вересня по 06 жовтня 2022 року.

Звіт за результатами громадського обговорення.