A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти»

Опубліковано 10 листопада 2022 року о 15:45


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти».

Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі фахової передвищої, вищої освіти, заклади вищої, фахової передвищої освіти, регіональні органи управління освіти, установи, організації, підприємства – бази практики.

Можливі результати запровадження нормативно-правового акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення права здобувачів фахової передвищої, вищої освіти отримувати якісні освітні послуги, належного рівня практична професійна підготовка, забезпечення потреб ринку праці у кваліфікованих працівниках.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту акта приймаються в електронній формі до 10 грудня 2022 року на електронну адресу: hpedagogy@gmail.com.

Контактна особа для надання консультацій: Ігор Балуба.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 12 по 22 грудня 2022 року.