A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168»

Опубліковано 06 листопада 2023 року о 11:25


Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі освіти, педагогічні, науково-педагогічні працівники закладів освіти, регіональні органи управління освітою.

Можливі наслідки запровадження змін, передбачених у проєкті наказу для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: урахування Указу Президента України від 28 липня 2023 року № 455/2023 «Про внесення змін до деяких указів Президента України», яким змінено дату святкування Дня української писемності та мови з 09 листопада на 27 жовтня.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу приймаються у довільній формі до 20 листопада 2023 року на електронну адресу: [email protected] . Контактна особа для надання консультацій: Артеменко Олена Анатоліївна, начальник відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи Інституту модернізації змісту освіти.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.