A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів вищої освіти"

Опубліковано 26 лютого 2024 року о 12:50


Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу "Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів вищої освіти"

Внесення змін до Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів вищої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2016 року № 600 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 р. № 584) обумовлене виконанням вимог Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2023 року № 220.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі вищої освіти, заклади вищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: встановлення додаткових вимог до загальних компетентностей та результатів навчання здобувачів освіти освітнього ступеня бакалавра.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 15 березня 2024 року на електронну адресу: [email protected]. Контактна особа для надання консультацій: Світлана Дідусенко, тел. (044) 481-32-37.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.