A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу про особливості запровадження змін до переліку галузей знань і спеціальностей

Опубліковано 23 січня 2023 року о 16:00


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Про особливості запровадження змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. № 1392».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі вищої освіти, заклади вищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: оновлення освітніх програм, що пропонують заклади вищої та фахової передвищої освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 23 лютого 2023 року на електронну адресу: mruga@mon.gov.ua .

Контактна особа для надання консультацій: Марина Мруга, тел. (044) 481-32-67.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.