A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Методичних рекомендацій щодо створення інклюзивного освітнього середовища в закладі вищої освіти

Опубліковано 07 червня 2023 року о 10:25


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Методичних рекомендацій щодо створення інклюзивного освітнього середовища в закладі вищої освіти.

Рекомендації розроблені з метою надання методичної допомоги керівникам та іншим працівникам закладів вищої освіти в питанні врахування завдань щодо створення інклюзивного освітнього середовища при стратегічному плануванні розвитку закладів вищої освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 21 червня 2023 року на e-mail: t_panchenko@mon.gov.ua або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

Контактна особа для надання консультацій: Тетяна Панченко, державний експерт, експертної групи з питань фахової передвищої освіти, директорату фахової передвищої, вищої освіти, номер телефону: 481-32-65.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.