A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на 2022-2027 роки

Опубліковано 30 квітня 2021 року о 15:35

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на 2022-2027 роки, яку розроблено  на виконання Указу Президента України від 30 березня 2021 р. № 130/2021 «Про пріоритетні заходи розвитку професійної (професійно-технічної) освіти».

Метою запропонованої Концепції є створення умов для якісної підготовки кваліфікованих кадрів згідно з пріоритетами державної політики, орієнтованої на розвиток та самореалізацію особистості, її участі та інтеграції у суспільне життя, а також рівного доступу до професійної (професійно-технічної) освіти.

Зауваження та пропозиції до проєкту Концепції просимо надсилати до 17 травня 2021 року на електронну адресу: [email protected] (Коваленко Сергій Петрович, державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти).

Звіт за результатами громадського обговорення.