A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проект Наказу "Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів ЗНЗ"

Опубліковано 16 травня 2018 року о 17:27

Для отримання пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань та  з метою приведення норм, викладених у  Типовому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, до загальних і спеціальних вимог до матеріально-технічного оснащення кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів пропонуємо для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою до 31 травня 2018 року з дня оприлюднення даного повідомлення на адреси:  03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 36, та zasoby@imzo.gov.ua тел. (044)248-22-75.


Звіт за результатами громадського обговорення