A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Опубліковано 13 травня 2019 року о 14:46

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Проект наказу розроблено Міністерством освіти і науки України відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, з метою популяризації робітничих професій, професійної орієнтації молоді, інтеграції професійної освіти до світового освітнього простору.

У Положенні визначено порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з урахуванням стандартів WorldSkills International.

Проведення конкурсу сприятиме підвищенню престижності робітничих професій та розвитку професійних кваліфікацій працівників, впровадженню в освітній процес інноваційних технологій і високотехнологічного обладнання.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу приймаються до 27 травня 2019 року на електронну адресу: karbysheva@mon.gov.ua

Звіт за результатами громадського обговорення.