A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН оголошує конкурс заявок на отримання бюджетних коштів на 2021 рік за бюджетною програмою 2201140

Опубліковано 27 травня 2021 року о 16:20


Міністерство освіти і науки України оголошує про початок 27 травня 2021 року конкурсу заявок на отримання бюджетних коштів на 2021 рік, передбачених МОН за бюджетною програмою 2201140 «Фонд розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти» (далі – конкурс заявок).

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених Фонду розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 р. № 475 (далі – Порядок) бюджетні кошти спрямовуються на:

  • здійснення невідкладних аварійно-відбудовних та ремонтних робіт;
  • забезпечення технічних протипожежних заходів у закладах освіти;
  • відновлення та розбудову мережі гуртожитків для проживання студентів (курсантів невійськових) закладів освіти;
  • здійснення заходів з енергоефективності;
  • завершення будівництва нових будівель і споруд, реконструкцію, капітальний ремонт будівель (їх частин), споруд, спортивних майданчиків, формування нового освітнього простору.

Усі напрями використання бюджетних коштів є пріоритетними, однак особливу увагу буде приділено забезпеченню технічних протипожежних заходів.

Відповідно до Порядку для участі в конкурсі заявок закладам фахової передвищої та вищої освіти необхідно в термін до 15 червня включно поточного року  надіслати МОН пакет документів, зазначених у додатку, за допомогою послуг поштового зв’язку або особисто через канцелярію МОН на паперових носіях із позначкою «Конкурс заявок за КПК 2201140».

Згідно з пунктом 16 Порядку обов’язковою умовою отримання бюджетних коштів є наявність затвердженої проєктної документації для робіт, що виконуватимуться за рахунок коштів фонду, та затвердження в кошторисі закладу освіти на поточний бюджетний період капітальних видатків за спеціальним фондом.

Критеріями оцінювання заявок за напрямами (об’єктами, заходами) є: 

  • обґрунтування необхідності проведення робіт (заходів);
  • наявність акту про аварійність об’єкту, приписів з пожежної безпеки;
  • наявність проєктної документації та експертного звіту.

Додаток:

  1. Форма заявки на отримання бюджетних коштів із Фонду розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти у 2021 році.
  2. Перелік додаткових документів, що подаються на розгляд Комісії з розподілу коштів за напрямами (об’єктами, заходами) за бюджетною програмою «Фонд розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти» (КПК 2201140).