A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН готує навчальний курс про те, як займатися інноваційною діяльністю, – його планують запустити восени

Опубліковано 22 травня 2018 року о 09:00

Міністерство освіти і науки розробляє для вишів та науковців навчальні курси з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю. Про це було анонсовано під час відкриття тренінгу «Передова практика освіти підприємництву. Креативні методи навчання», що пройшов у МОН.

Вперше МОН спільно з УкрІНТЕІ розробляє курс, цікавий, зокрема, для стартаперів. Він передбачає навчання з таких актуальних тем, як інструменти трансферу технологій, патентування розробок, комерціалізація об’єктів інтелектуальної власності тощо. Головна мета – відкрити широкі можливості та шляхи для успішного впровадження інноваційних розробок в Україні.

«Серед лекторів будуть різні представники інноваційної сфери – як самі науковці, що змогли успішно реалізувати свої винаходи, так і експерти від бізнесу, венчурних фондів, R&D компаній. Курс триватиме близько 2 місяців і буде доступним в очній і дистанційній формі (on-line лекції). За підсумками його проходження можна буде отримати відповідний сертифікат», – зазначила генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка.

Наразі планується, що набір на курси буде розпочато у серпні-вересні цього року.

Нагадуємо, що раніше в МОН визначили переможців конкурсу стартапів, розробники яких отримають кошти на впровадження та розвиток проектів, а також менторську допомогу.