A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

«Міжнародний маркетинг у вищій освіті»: відбувся семінар від естонських партнерів

Опубліковано 08 вересня 2023 року о 15:30


5–6 вересня 2023 року у межах українсько-естонського проєкту «Сходи до досконалості: посилення ефективної та надійної системи вищої освіти в Україні» (UKRKORG), Радою з питань освіти та молоді Естонської Республіки (HARNO) та Міністерством освіти і науки України проведено семінар-тренінг для представників українських університетів на тему «Міжнародний маркетинг у вищій освіті». Захід відбувся на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, що в Івано-Франківську.

У заході взяли участь представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного медичного університету, Маріупольського державного університету, Херсонського державного університету та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час семінару-тренінгу естонські колеги поділилися досвідом проведення маркетингових заходів і використання маркетингових інструментів для розвитку університетів, залучення міжнародних студентів і викладачів. Разом з учасниками обговорили стратегії ефективного маркетингу, міжнародний маркетинг вищої освіти, міжнародний маркетинг університету на прикладі Тартуського університету та українського.

Також під час візиту до України естонські колеги відвідали будівельний майданчик майбутнього Міжнародного центру зустрічі студентської молоді України та Республіки Польща в селі Микуличині. Центр будується на досвіді міжнародних молодіжних центрів Німеччини, Франції, Польщі та покликаний об’єднувати студентську молодь різних країн задля розвитку об’єднаної Європи.

Детальніше про те, як відбулася зустріч, можна дізнатися на сайті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.