A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Між МОН та Parimatch Foundation підписано меморандум про співпрацю

Опубліковано 16 серпня 2022 року о 20:20


Підвищення компетентностей та навичок освітньої діяльності, впровадження нових сервісів в освітній процес, вдосконалення інклюзивної системи освіти, поліпшення ментального та фізичного здоров’я дітей та молоді, а також популяризації впровадження сучасних програм та методик. Над цим разом працюватимуть Міністерство освіти і науки України та міжнародний благодійний фонд «Parimatch Foundation» відповідно до меморандуму, який підписали сьогодні, 16 серпня 2022 року. 

Другий рік поспіль МОН та Фонд укладають меморандум про співпрацю. Ключовою метою є підвищення компетентностей педагогічних працівників, зокрема працівників фізичного виховання, вдосконалення методик їхньої роботи з учнями, особливо з дітьми з особливими освітніми потребами. 

«Підписання меморандуму відкриває додаткові можливості для розвитку інклюзивно-ресурсних осередків, підвищення ефективності якості освіти, зокрема шляхом модернізації закладів освіти, впровадження в них організації освітнього процесу з використанням новітніх технологій. Нині МОН та міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation готуються до презентації діджитал-платформи «Active Youth», розробленням якої займались майже рік. Цей спільний проєкт має на меті розвиток фізичної культури та спорту в закладах освіти завдяки поліпшенню організації спортивних подій, формуванню звітності, результатів та рейтингів зі спортивних змагань. Це значно спростить роботу фахівців фізичної культури, тренерів, а також допоможе зробити наочним розвиток фізичної культури в Україні», — зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Parimatch Foundation вже понад три роки працює у таких напрямах, як освіта, спорт, соціалізація. Фонд підтримує заклади освіти України та вчителів фізичної культури, створюючи дітям умови для занять спортом, як на уроках фізичної культури та поза ними. Міжнародний благодійний фонд піклується про дітей, розкриваючи їхній потенціал через спорт. У своїй діяльності Фонд особливу увагу надає освітнім продуктам, які покликані допомогти вчителям, освітнім управлінцям, батькам і опікунам опанувати необхідний інструментарій, що допоможе зробити заняття фізичною культурою корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними для дітей. Завдяки курсам та вебінарам вчителі розвивають фахові навички, які дозволять зробити уроки ще цікавішими, а їхнє наповнення різноманітнішим. Такий підхід дозволяє ще більше дітей залучити до фізичної та рухової активності. 

Реалізація спільних проєктів з Міністерством освіти і науки дозволить значно збільшити кількість навчальних програм та інших активностей для педагогічних працівників, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, спрямованих на підвищення мотивації та впровадження нових методик навчання. 

«Фонд активно підтримує державні ініціативи та пропонує свою допомогу у напрямі розвитку освіти й спорту. Розуміючи, що сьогодні більшість державних коштів спрямовані на захист країни, ми підставляємо своє плече та беремо на себе значну частину витрат для підтримки дітей та їхніх батьків, що потребують допомоги. З початком повномасштабного вторгнення на запит МОН ми облаштовували спальні місця у закладах освіти, які стали шелтерами для вимушено переміщених осіб. Системно надсилали для подальшої підтримки гуманітарну допомогу. Нині Фонд передає в освітні заклади спортивний інвентар. Кожен набір адаптований для модульної системи НУШ (Нової Української Школи) та містить необхідне сучасне спорядження для уроків фізкультури, занять спортом та проведення активного дозвілля. Підписання меморандуму розширить кількість наших спільних проєктів, спрямованих на поліпшення здоров'я і добробуту суспільства», — зазначає президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Катерина Білоруська. 

Нагадаємо, МОН запускає промокампанію професійної освіти «Все працює завдяки нам».