A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністр Сергій Шкарлет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні

Опубліковано 16 лютого 2022 року о 10:57


15 лютого 2022 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч Міністра Сергія Шкарлета з Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні Хашем Хасаном Даджані.

Під час зустрічі сторони обговорили питання активізації двостороннього співробітництва в галузі освіти і науки.

Хашем Хасан Даджан зазначив, що освіта – потужний інструмент для стабільного розвитку економіки будь-якої країни. Повноважний Посол Палестини також підкреслив, що наразі з Україною встановлено давню співпрацю, а задля її розширення та зміцнення необхідно забезпечити офіційні умови спільної діяльності.

Сергій Шкарлет поінформував про здійснення системних реформ у сфері освіти та заходи, що здійснюються на виконання Указу Президента щодо створення Президентського університету.

«Ми продовжуємо роботу щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних здобувачів, у 2022 році передбачено запуск Єдиної міжвідомчої електронної платформи для набору іноземних студентів, що сприятиме забезпеченню прозорого процесу вступу іноземців і осіб без громадянства до українських закладів вищої освіти. Ми вже спостерігаємо зниження корупційних чинників, контроль і безпеку перебування іноземців на території України», – повідомив Сергій Шкарлет.

Окрім цього, сторони обговорили актуальні питання щодо навчання студентів-палестинців у ЗВО України.

Надзвичайний і Повноважний Посол передав на розгляд МОН проєкт Меморандуму про взаєморозуміння між Урядами країн щодо співпраці в галузі вищої освіти та наукових досліджень.

Наприкінці Міністр висловив сподівання, що зустріч надасть новий поштовх для розвитку українсько-палестинського співробітництва в галузі освіти. 

Нагадаємо, відбулася нарада щодо діяльності Національної комісії зі стандартів державної мови.