A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністр Сергій Шкарлет відвідав Полтавський навчально-реабілітаційний центр

Опубліковано 22 грудня 2020 року о 11:05


Сьогодні, 22 грудня, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з робочим візитом перебуває на Полтавщині.

Сергій Шкарлет під час зустрічі з Головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим обговорив питання використання субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам за напрямами, що стосуються освітянської галузі.

Також Міністр ознайомився з роботою Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

«Педагогами закладу підготовлено спеціальні умови для розвитку дітей: структуризація простору, структуризація часу, структуризація занять, уроків. У кожному класі та кожній груповій кімнаті створені оптимальні умови для пізнавального розвитку дітей. Демонстраційний та роздатковий матеріал для занять структуровано за розділами програми та тематичними циклами навчально-виховного процесу, створена картотека дидактичних матеріалів. Усі матеріали доступні для дітей, відповідають їхньому віку та психофізичним можливостям», – зазначив Сергій Шкарлет.

Окрім того, Міністр освіти і науки візьме участь у заходах з нагоди 90-річчя з дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та в круглому столі «Основні аспекти розвитку загальної середньої освіти Полтавщини».

Довідково.

Полтавський навчально-реабілітаційний центр має статус експериментального закладу всеукраїнського рівня і працює за темою «Науково-методичні засади створення моделі психолого-педагогічної та соціальної реабілітації й інтеграції дітей із загальними розладами розвитку (спектр аутизму)». У межах експерименту педагоги створюють власні методичні посібники, проводять навчальні семінари для батьків, колег.

На базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру працює реабілітаційне відділення, що організовує колективний доступ до  інформаційних, матеріально-технічних, науково-методичних і інтелектуальних ресурсів з метою досягнення ефективних освітніх результатів у практиці інклюзивної освіти Полтавської області.

Станом на 01.09.2020 року в Центрі навчаються, виховуються та отримують корекційно-педагогічну допомогу понад 150 вихованців віком від 2 до 20 років (більшість дітей – із Полтавської області), для яких у закладі створено умови для навчання, виховання й реабілітації.