A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністр освіти і науки обговорив проблеми освіти та шляхи їх вирішення з освітнім омбудсменом

Опубліковано 01 травня 2023 року о 10:25


У Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч освітнього омбудсмена Сергія Горбачова з міністром освіти і науки Оксеном Лісовим, під час якої сторони обговорили проблеми освіти в умовах дії воєнного стану та шляхи їхнього розв’язання.

Частина обговорення була присвячена загальним питанням освіти, зокрема компенсації освітніх втрат, оновленню змісту освіти, продовженню реформи НУШ у базовій та старшій школі та наданню психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

У фокусі уваги був процес забезпечення доступу до освіти, який має включати відновлення пошкодженої та зруйнованої освітньої інфраструктури, усунення нестачі місць у закладах освіти окремих регіонів та забезпечення закладів облаштованими укриттями.

Зосередили увагу і на проблемах учасників освітнього процесу, які перебувають за кордоном. Пріоритетом має стати усунення подвійного навантаження з дітей, які вимушені навчатися одразу за двома програмами – українською та за програмою країни перебування. Важливим також є питання про перезарахування результатів навчання, отриманих за кордоном, після повернення в Україну. 

Нагадаємо, Українська делегація представила на міжнародному саміті «International Summit on the Teaching Profession» досвід освітян під час війни.