A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністерство освіти і науки України запускає інтерактивну мапу зруйнованих і пошкоджених закладів освіти

Опубліковано 10 березня 2022 року о 20:40


На території України за період воєнних дій від бомбардувань і обстрілів страждає, зокрема, освітня інфраструктура. Уся актуальна  інформація про заклади оприлюднюється на сайті.

«Бойові дії в окремих регіонах продовжуються. Наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина України. Ворог нещадно руйнує дитячі садки, школи, профтехи, коледжі, університети. Але найжорстокіші та найболючіші втрати – сотні загублених життів від рук агресора. Окупант продовжує стверджувати, що наносить удари виключно по військових об'єктах нашої країни. Виходить, керівництво РФ боїться наших дітей і батьків, вони бояться не тільки наших сильних і відважних військових, а й освітян і науковців. Так, ми дійсно сильні, ми обов'язково переможемо та відбудуємо наші заклади освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.

На сайті буде зібрано всю інформацію про кількість пошкоджених і зруйнованих закладів освіти, а також втрати, завдані нашим закладам освіти внаслідок вторгнення Росії в Україну.

Карта не містить повної інформації, адже щоденно оновлюється. Наразі відсутні дані з Чернігівської, Харківської та Луганської областей.

Просимо всіх, хто має інформацію (фото, відео) надсилати її на електронну адресу edu.emergency.ua@gmail.comМи мусимо відтворити результати жорстокої агресії РФ, увесь світ має право на правду.