A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Гончаренка Владлена Гнатовича

Опубліковано 05 березня 2018 року о 16:26

Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Гончаренка Владлена Гнатовича – академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, вченого-криміналіста, завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України.

Владлен Гнатович пройшов насичений та складний життєвий шлях. 1954 року він почав працювати слідчим в органах прокуратури Черкаської області, а вже з 1962-го став частиною педагогічного колективу Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. Там пройшов шлях від асистента до завідувача кафедри криміналістики.

З 2000 року Владлен Гнатович очолив Інститут Генеральної прокуратури України. З 2002 до 2006 року обіймав посаду професора, а з 2007 року — завідувача кафедри Академії адвокатури України.

Владлен Гнатович є автором понад 350 наукових праць. Під його керівництвом захищено майже 50 наукових досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук.

Досвідчений науковець завжди ділився своїми знаннями з молоддю, допомагав набути необхідні професійні навички майбутнім юристам, був мудрим, терплячим та добрим вчителем.

Від щирого серця співчуваємо рідним та близьким Гончаренка Владлена Гнатовича. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто знав його.