A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Майже 90% українських шкіл продовжують працювати в умовах воєнного стану – Сергій Шкарлет

Опубліковано 23 квітня 2022 року о 16:50


Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час брифінгу в Українському медіа-центрі розповів, що освітній процес продовжується у 12 тис. ЗЗСО, тобто майже 90% від загальної кількості працюючих до початку повномасштабного російського вторгнення шкіл.

За його словами, внаслідок бойових дій було зруйновано близько тисячі українських ЗЗСО, а понад 450 знаходяться на тимчасово окупованій території. В результаті цього 81 тис. школярів, які були змушені покинути свої домівки, продовжили навчання в інших регіонах.

«Дитина, яка приїхала з Донецької, Луганської чи інших областей, може за бажанням одного з батьків долучитися до навчального процесу в будь-якій школі», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр додав, що українські діти також можуть продовжують навчання за кордоном зі своїми вчителями або онлайн. Велику перевагу мають приватні онлайн-школи, які надали українським дітям можливість відвідувати уроки по всьому світу безкоштовно.

Крім того, незважаючи на російську агресію, в Україні продовжують працювати 2,5 тис. дитячих садків, використовуючи в роботі з дітьми та батьками елементи дистанційного навчання.

«Це дуже важливий внесок у економіку, адже функціонування закладів дошкільної освіти надають батькам можливість працювати та платити податки», – зауважив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, вчителі продовжують навчати дітей навіть у окупованих містах.