Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Лучниця з Буковини здобула “золото” на Кубку світу в Італії

Опубліковано 21 грудня 2018 року о 12:50

Вихованка чернівецької спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву Ольга Шубкіна здобула золоту медаль на етапі Кубку світу. Змагання проходили у Римі (Італія). Їх учасниками стали 150 дорослих спортсменів та 70 юніорів з більш як 10 країн світу.

Дівчина увійшла до фінальної частини змагання серед юніорів, де за перемогу боролися 33 спортсменки з США, Канади, Хорватії, Франції, Нідерландів тощо. За результатами виступів у стрільбі з лука, українка випередила суперниць з Італії та Хорватії і здобула “золото”.

Ольга Шубкіна також стала дворазовою призеркою Всесвітньої Гімназіади, яка проходила на початку травня 2018 року в місті Марракеші (Королівство Марроко). Тоді вона виборола бронзову медаль в особистісному заліку та срібну - в командній першості.

Нагадаємо, що студент РДГУ став чемпіоном світу з плавання.