A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Лілія Гриневич: Харківська область – лідер за кількістю іноземних студентів в Україні. Це не лише визнання, а й відповідальність

Опубліковано 02 липня 2018 року о 18:18

У Харківській області навчається понад 20тис іноземних студентів, тобто найбільше серед усіх регіонів України. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з ректорами закладів вищої освіти Харківської області сьогодні, 2 липня 2018 року, що проходила в межах її поїздки на Харківщину.

«Це не лише визнання, а й відповідальність. І зараз, коли в нас зменшується через падіння демографічних показників кількість вступників, залучення іноземних студентів та розвиток програм подвійних дипломів – важливий напрям роботи вишів», – повідомила Міністр.

Вона додала, що програми подвійних дипломів потрібні насамперед для того, аби зупинити відтік українських студентів за кордон, але водночас дати їм можливість отримати міжнародний досвід навчання.

«Зараз можливостей для мобільності дуже багато і мобільність просто необхідна для правильного розвитку студента. Однак можна взагалі відпускати студента, а можна пропонувати програму, що дасть можливість навчатися і в Україні, і за кордоном», – розповіла Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що раніше Лілія Гриневич пояснила, чому Харківській області вдається успішно змінювати професійну освіту в регіоні.  

Довідково:

У Харківській області функціонує 75 закладів вищої освіти державної та комунальної форм власності, 5 – приватної форми власності; з них 19 мають статус національного. Загальний контингент студентів регіону становить 176,2тис осіб.