Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Легкоатлети ХПІ здобули 3 медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Опубліковано 31 липня 2018 року о 17:23

Двоє студентів НТУ “Харківський політехнічний інститут” - Аліна Калістратова та Ярослав Ісаченков - здобули 3 медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Загалом у змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з різних регіонів України, а також Молдови, Грузії, Вірменії та Ізраїлю.

Студентка факультету соціально-гуманітарних технологій Аліна Калістратова виграла “срібло” на стометрівці. Далі харків'янка здобула “золото” у забігу на 200 метрів, випередивши киянку Тетяну Мельник на соті секунд.

Студент інституту енергетики, електроніки та електромеханіки ХПІ Ярослав Ісаченков посів ІІІ місце у категорії “стрибки у довжину”, взявши “бронзу” у цьому виді змагань.

Нагадаємо, що українські студенти здобули 10 медалей на Європейських університетських іграх в Португалії