Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентки ПНУ вибороли "золото" на Європейській універсіаді в Португалії

Опубліковано 08 серпня 2019 року о 10:48

Чотири студентки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника здобули першість на Європейському чемпіонаті EUSA з баскетболу 3х3. Змагання проходили на початку серпня у м. Порту (Португалія).

До складу команди увійшли Олеся Малашенко, Тетяна Юркевічус, Ольга Сєвакова та Вероніка Космач. Під час Чемпіонату вони змагалися зі спортсменками інших європейських вишів - Франції, Австрії, Ізраїлю, Росії, Угорщини та Німеччини. У фінальному поєдинку студентська команда ПНУ  ім. В. Стефаника виборола перемогу у команди Університету Айвейру (Португалія) з рахунком 11:10.

Головним тренером команди івано-франківського вишу став Юрій Процюк.

“Ця перемога дає нам можливість взяти участь у фіналі Чемпіонату світу з баскетболу 3х3, який відбудеться у листопаді 2019 року в Китаї. Тож попереду в нас важлива підготовка до світової першості. Ми будемо намагатися вдало виступити”, – зазначив Юрій Процюк.

Нагадаємо, що студентка ЗНУ стала чемпіонкою Європи з веслування на байдарках і каное.