A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Київські заклади освіти надають якісні освітні послуги, – Сергій Шкарлет під час зустрічі з освітянами

Опубліковано 22 вересня 2020 року о 15:02


Сьогодні відбулася зустріч т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з керівництвом Департаменту освіти Київської міської державної адміністрації, директорами закладів освіти столиці, представниками асоціацій закладів дошкільної, шкільної та професійної освіти. 

«На сьогодні вже маємо демо-версію онлайн-платформи для навчання дітей дистанційно. Закликаю шановних директорів закладів освіти Києва, які мають великий досвід та передові технології для організації роботи, долучитися до наповнення контентом цієї платформи та запустити пілот в школах. Наразі це головне завдання»,  зазначив Сергій Шкарлет.

Також обговорено низку питань, зокрема, щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень. Директори закладів освіти розповіли про досвід організації навчання, а також висловили низку пропозицій щодо удосконалення чинної нормативно-правової бази. Окрім того, учасники робочої зустрічі поставили т.в.о. Міністра низку запитань щодо реалізації освітньої політики.

«Багато шкіл вдало користуються наданими їм повноваженнями та організовують якісне і безпечне навчання. Київські заклади освіти найкраще адаптувалися до роботи в умовах карантину та надають якісні освітні послуги з урахуванням протиепідемічних вимог. Інколи виникають питання у керівників закладів освіти, і тому МОН підготувало відповіді на найпоширеніші запитання, які стосуються організації навчання.  Ми маємо співпрацювати у діалозі та взаємодопомозі. Ми живемо в часи пандемії, і до цього раніше ніхто в світі не був готовий. Тому й надалі будемо спілкуватися з учасниками освітнього процесу і спільно знаходити шляхи вирішення тих чи інших проблем», підкреслив т.в.о. Міністра освіти і науки.

Нагадаємо, третій етап сертифікації вчителів 2020 відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах.