A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Інструкція для батьків: як пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, якщо ви знаходитесь за кордоном?

Опубліковано 09 вересня 2022 року о 10:35


Інструкція для батьків (інших законних представників) дітей, що мають особливі освітні потреби, знаходяться за кордоном.

У разі, якщо Ви знаходитеся за кордоном, а дитина повинна пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку, зокрема й між рівнями освіти, Ви повинні знати:

  • Ви можете користуватися наявним висновком ІРЦ;
  • повторна комплексна оцінка повинна бути проведена не пізніше, ніж через три місяці після повернення дитини з-за кордону до України.

Для використання висновку зареєструйтеся онлайн на порталі ircenter.gov.ua.

Зверніть увагу:

  • Ваша дитина, як внутрішньо переміщена особа, може пройти комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини у ІРЦ в Україні за скороченою процедурою (один тиждень).
  • Ви можете звернутися до будь-якого закладу освіти на підконтрольній території України аби організувати для своєї дитини навчання. Також Ви можете звернутися до спеціальних закладів освіти, аби отримати корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги не стаючи учнями цього закладу освіти.