A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Іnnovation Driver: триває реєстрація на серію онлайн-воркшопів для науковців і підприємців

Опубліковано 25 листопада 2022 року о 10:50


Організація «INSCIENCE» та компанія «Yes&Design» за підтримки Міністерства освіти і науки України запрошують на серію воркшопів «Innovation Driver», які розпочинаються 26 листопада 2022 року. 

Захід створено для підприємців та науковців, авторів deep-tech стартапів і наукових розробок, інноваторів та представників бізнесу.

Головна мета воркшопів «Innovation Driver» допомогти налагодити ефективну співпрацю між наукою та бізнесом для якнайшвидшого відновлення України.

Реєстрація відкрита за посиланням.

  • 26 листопада. Будуємо зв’язки між наукою та бізнесом. Доповідач: Юрій Гогоці, вчений у галузі хімії, матеріалознавства, нанотехнологій. Директор A.J. Drexel Nanomaterials Institute, США. Один із найцитованіших науковців світу.
  • 29 листопада. Як використовувати науку в бізнесі. Доповідач: Микола Максименко, директор відділу R&D у компанії SoftServe.
  • 8-9 грудня. Дизайн-мислення для науки та бізнесу. Фасилітатор: Олександр Акименко, співзасновник компаній «Yes&Design» та «Платформедіа», яка видає онлайн-журнал «Platfor.ma». Викладач та член академічної ради Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (УКУ. JSK Fellow) у Стенфордському університеті.

Докладніше тут.

Нагадаємо, відбулось перше засідання Спільного комітету ЄС-Україна з питань науки та інновацій.