A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Info Science Bot: 10 місяців телеграм-бот інформує про актуальні можливості для науковців та інноваторів

Опубліковано 19 січня 2023 року о 11:50


З 19 березня 2022 року функціонує телеграм-бот Info Science Bot для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини та можливості.

Понад 5 тис. зареєстрованих користувачів одержують інформацію про актуальні професійні можливості в Україні та за її межами.

«Наука є рушійною силою у вирішенні глобальних та технологічних викликів людства. Завдяки науці з’являються інновації, що впливають на суспільно-економічний розвиток як нашої країни, так і всього демократичного світу. Зараз важливо інформаційно підтримувати кожного вченого та дослідника. Ця підтримка дає можливість популяризувати актуальні ідеї та дослідження, знаходити партнерів, залучати фінансування для реалізації наукових та інноваційних проєктів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Info Science Bot – сучасний майданчик для обміну інформацією щодо грантової підтримки, мобільності, тимчасового працевлаштування, участі у наукових заходах та конференціях.

Понад 150 публікацій подано користувачами Info Science Bot за допомогою клавіші «Повідомити про новину або можливість».

«Дякуємо користувачам за те, що протягом десяти місяців ви продовжуєте провадити наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність задля розвитку нашої країни – упевнено та з вірою прямуєте до нашої перемоги», – команда Info Science Bot.

Нагадаємо, організація EMBO запустила гранти солідарності для підтримки вчених України.