A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

ІІ ISF World Cool Games: українська команда виборола срібло

Опубліковано 13 листопада 2021 року о 15:56


У стінах Національного університету фізичного виховання і спорту України 12 листопада 2021 року завершилися ІІ ISF World Cool Games. У змаганнях взяли участь команди школярів віком 13-17 років, які представляли 7 країн світу: Молдову, Казахстан, Румунію, Словенію, Сербію, Чорногорію й Україну. Змагання проходили у два етапи – груповиий раунд і плей-офф.

«Вітаю учасників змагань, а особливо команду України, яка стала срібним призером. Після дворічної перерви Київ знову зібрав своїх друзів під прапором ISF World Cool Games», – привітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За підсумками першого дня до нижнього плей-офф раунду (місця з 5-7) потрапили Сербія, Румунія й Чорногорія. За звання чемпіона ІІ ISF World Cool Games поборолися Україна, Словенія, Казахстан і Молдова. Програму групового раунду відкривали збірна команди України та Словенії, перемогу з рахунком 2:0 здобула наша команда. 

Українці з 11-ма перемогами стали беззаперечними лідерами. За ними йдуть словенці (8 перемог), третє місце зайняла збірна Казахстана за рахунок очних дуелей.

Нагадаємо, 9 листопада 2021 року у Києві учнівські збірні Молдови, Казахстану, Румунії, Сербії, Словенії та Чорногорії змагалися в естафетах та рухових командних іграх.