A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти зустрівся з керівниками закладів освіти Чернігівщини

Опубліковано 03 жовтня 2023 року о 16:05


29 вересня 2023 року Генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров завітав до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Там разом із ректором Олександром Самойленком та представниками ректорату він відвідав Музей рідкісної книги та фонди Наукової бібліотеки університету — це одна з найбільших і найстаріших бібліотек України. А також Генерального директора познайомили з науковими напрацюваннями та творчими надбаннями викладачів і студентів Навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій і факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, показали навчальні аудиторії, наукові лабораторії та спеціалізовані кабінети університету. Разом із керівництвом закладу обговорили й безпекову складову в організації освітнього процесу.

Під час візиту відбулися зустрічі з директорами закладів фахової передвищої освіти та ректорами закладів вищої освіти Чернігівщини за участі начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної військової адміністрації Юрія Музики.

Директори коледжів змогли ознайомитися з основними тенденціями у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році, пріоритетами та головними завданнями галузі та кожного окремого закладу, а також розібратися із законодавчими новелами.

На зустрічі з ректорами, членами Вченої ради та студентством Олег Шаров представив системно-структурну трансформацію вищої освіти та потребу переосмислення ролі та завдань університетів у розвитку економіки та суспільства в умовах війни та повоєнної відбудови, ознайомив присутніх із законодавчими ініціативами Міністерства та народних депутатів.

Для якісного та послідовного розвитку освіти важлива пряма комунікація між Міністерством освіти і науки та закладами.