A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

FISU та EUSA підтримають українських спортсменів

Опубліковано 22 квітня 2022 року о 13:15


22 квітня 2022 року Сергій Шкарлет обговорив із Президентом Європейської федерації студентського спорту Адамом Рочеком розвиток студентського спорту в Україні, Європі та світі.

«Українські студенти гідно представляють нашу державу на міжнародних спортивних студентських форумах, наші команди є одними із лідерів у Європі та входять до 10 найкращих країн світу. Воєнні дії не повинні бути перешкодою для участі студентів України у міжнародних змаганнях», – повідомив Міністр у своєму Telegram-каналі.

Сергій Шкарлет зазначив, що влітку цього року відбудуться дві важливі спортивні події: Всесвітня літня Універсіада та Європейські університетські ігри, Україну представлять майже 400 учасників.

Крім цього, Міністр підкреслив, що міжнародні організації, які займаються розвитком студентського спорту в Європі та світі (FISU та EUSA) підтримують Україну і нададуть можливість студентам представити Україну на змаганнях безкоштовно, зокрема забезпечать проїзд, проживання та харчування.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки виступив перед представниками депутатського корпусу парламентської мережі IPNED.