A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

До закладів освіти Черкаської області передано 3 тис. рюкзаків із канцелярським приладдям від UNICEF

Опубліковано 06 січня 2023 року о 14:50


4 січня 2023 року представникам тергромад Черкаської області передали гуманітарну допомогу від Дитячого фонду ООН UNICEF, а саме 3 тис. наборів із канцелярським приладдям для учнів 5-9 класів.

Допомогу надали у межах ініціативи «Спільно до навчання» Міністерства освіти і науки України та UNICEF за підтримки першої леді Олени Зеленської.

Допомога стане в пригоді дітям з-поміж ВПО, учням, які здобувають освіту за очною та змішаною формами навчання, а також соціально вразливим категоріям дітей. Пріоритетом є учні зі шкіл сільської місцевості. Кожен набір містить рюкзак, зошити, олівці, ручки, лінійки, гумки, пляшку для води та ін. 

Довідково:

Освітня галузь області має багаторічний досвід плідної співпраці з UNICEF. Так, зокрема, Дитячий фонд ООН UNICEF надав допомогу щодо забезпечення санітарно-гігієнічними засобами пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання під час пандемії COVID-19. Після широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну цей фонд допомагає найбільш вразливими категоріям населення, серед яких – учні та дошкільнята. Також фонд виділяє кошти на здійснення поточних ремонтів будівель 35 опорних закладів області.

18 листопада 2022 року організація UNICEF передала 392 навчальні набори «Школа в коробці» для закладів освіти сільської місцевості з кількістю учнів 100 та менше.

21 грудня 2022 року на Черкащину міжнародна організація передала партію з 306 комплектів освітніх матеріалів «Ранній розвиток дитини». Освітні матеріали передані закладам дошкільної світи, що здійснюють освітній процес в очному та змішаному форматі, а також для інклюзивно-ресурсних центрів області.

Нагадаємо, майже 600 аптечок передано у школи, які працюють офлайн.