A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

До Всеукраїнського дня психолога відбувся практичний вебінар "Психологія в житті дитини, родини, України"

Опубліковано 24 квітня 2023 року о 09:50


23 квітня 2023 року до Всеукраїнського дня психолога відбувся практичний вебінар на тему «Психологія в житті дитини, родини, України» за участю заступника міністра освіти і науки України Андрія Вітренка. 

«Саме психологи стали на оборону фронту метального здоров’я українців. Ви – мотиватори, натхненники та друзі для дітей, батьків і всіх, хто потребує підтримки. Адже заради майбутнього потрібно пам'ятати й про важливість психоемоційного стану в усіх сферах діяльності, зокрема в освітньому процесі», – зазначив Андрій Вітренко. 

Заступник міністра також наголосив, що серед пріоритетних завдань держави на шляху до відновлення України – забезпечити кожному необхідну підтримку та допомогу. Тому в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської Координаційний центр психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ упроваджує Всеукраїнську програму ментального здоров'я, щоб створити дієву державну систему психосоціальної підтримки та супроводження та навчити українців піклуватися про ментальний добробут і «бути для себе на часі». 

Також у межах програми за підтримки МОН дитячі психологи та волонтери на початку повномасштабного вторгнення створили телеграм-канали «Підтримай дитину» та «Подбай про себе», які вже понад рік є майданчиком не лише підтримки та налагодження комунікацій, а й мотивації, натхнення та відволікання від інформаційних новин та загроз з боку рф. 

“Тому хочу щиро подякувати та побажати психологам і педагогам, які знайшли сили та продовжують підтримувати психоемоційний стан інших. Це дуже важливо, тому дякую і бажаю професійного зростання, натхнення сил, здоров’я вам та вашим родинам”, – завершив Андрій Вітренко. 

Захід організовано ГО «Підтримай дитину», ГО «Асоціація дієвих психологів України», проєкт «Подбай про себе» за підтримки МОН у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської Всеукраїнської програми ментального здоров'я.

Нагадаємо, у МОН презентували та обговорили проєкт Концепції позашкільної освіти в умовах воєнного стану.