A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд затвердив розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році для погашення заборгованості із заробітної плати вчителів за 2022 рік

Опубліковано 16 травня 2023 року о 18:25


Сьогодні, 16 травня 2023 року, на засіданні Кабінету Міністрів України з метою погашення кредиторської заборгованості із оплати праці з нарахуваннями педагогічних працівників, що утворилася на кінець 2022 року в місцевих бюджетах Харківської та Херсонської областей, прийнято розпорядження «Про розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році».

Відповідно до нормативного акту передбачено здійснити розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами в обсязі 14 580,4 тис. гривень, що дасть змогу погасити кредиторську заборгованість із оплати праці.

Детальніше

Надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, головним розпорядником якої є Міністерство, регулюється статтями 97 і 103 Бюджетного кодексу України.

Зокрема, статтею 103 Бюджетного кодексу України Кабінетові Міністрів України надано право здійснювати розподіл резерву освітньої субвенції та визначати напрями використання таких коштів.