A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Держслужбовці, спеціалісти з державного управління та науковці можуть пройти навчання у японському виші

Опубліковано 04 жовтня 2018 року о 14:45

Українських держслужбовців і спеціалістів з державного управління запрошують взяти участь у стипендіальній програмі з фокусом на енергоефективність Токійського Національного інституту політичних студій (http://www.grips.ac.jp/en). Пропозиція актуальна також для випускників профільних вишів та науковців, які мають досвід роботи в енергетичному секторі. Програма фінансується японською стороною.

Наразі перопонується 3 програми на вибір: магістратура (тривалість 1 рік і 2 роки) та докторантура (PhD), тривалість – 3 роки.

До 12 жовтня 2018 року необхідно надати первинний пакет документів у електронній формі на адресу i.korzh@me.gov.ua (Міністерство економічного розвитку і торгівлі).

Вимоги до кандидатів:

- вільне володіння англійською мовою;

- відповідний академічний рівень;  

- вміння проводити наукові дискусії та дослідження в конкурентній міжнародній академічній спільноті у сфері енергоефективності.

Претенденти мають подати:

  • резюме кандидата англійською мовою;
  • мотиваційний лист англійською мовою з чітким поясненням зацікавленості навчання у Японії та як це навчання допоможе йому у подальшій роботі після повернення в Україну;
  • підтвердження рівня володіння англійською мовою (сертифікат IELTS або TOEFL виданий не раніше осені 2016 року).

Оголошення результатів відбору відбудеться 19 жовтня 2018 року. Про результати учасників повідомлять у письмовій формі.

Запитання щодо пакету документів можна поставити представникам Офісу JICA в Україні Альоні Ткач (tkach.alona@gmail.com) та Олесі Маркович (Olesia.markovic@gmail.com) або за телефоном 044 224 58 59.

Докладніше про пропозицію у додатку