A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Держсекретар МОН узяв участь у роботі ХІ Національного педагогічного конгресу

Опубліковано 20 вересня 2022 року о 16:30


Сьогодні, 20 вересня 2022 року, на запрошення голови Польського педагогічного товариства, професора Пьотра Костило та голови Комітету педагогічних наук Польської академії наук, професорки Аґнєшки Цибаль-Міхальської Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін узяв участь у роботі ХІ Національного педагогічного конгресу, що проходить у місті Познань (Республіка Польща).

Українську делегацію також представляють Президент Національної академії педагогічних наук, академік Василь Кремень, академіки Національної академії педагогічних наук України Неля Ничкало та Світлана Сисоєва.

ХІ Національний педагогічний конгрес – це черговий з’їзд польської науково-педагогічної спільноти, який відбувається кожні три роки і збирає сотні учасників, що представляють усі дослідницькі центри Республіки Польща. 

Сергій Захарін передав вітальні слова від Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, а також подякував за солідарність з Україною та всебічну підтримку наших громадян, які знайшли прихисток у Польщі.

Під час робочої поїздки до Республіки Польща Держсекретар МОН також проведе зустрічі з керівництвом Польського педагогічного товариства та учасниками Конгресу з метою обговорення можливості розвитку двостороннього партнерства та проведення спільних заходів, обміняється досвідом та ідеями щодо успішних прикладів стратегії національної освітньої політики.

Нагадаємо, ЄС виділить 100 млн євро на відновлення українських шкіл.