A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Декорування стелі, встановлення освітлення та монтаж гіпсокартону: в Україні провели конкурс фахової майстерності серед монтажників

Опубліковано 01 червня 2018 року о 19:57

Понад 20 команд учнів та майстрів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”. Змагання проходили протягом 4 днів, під час яких учасники презентували вміння та перевіряли теоретичні знання. Трійку фіналістів визначили сьогодні, 1 червня 2018 року, за результатами двох турів змагань.

Усі учасники представляли професійні заклади, на базі яких працюють навчально-практичні центри “Кнауф”. Кожна команда складалася з 4 учасників - викладача, майстра виробничого навчання та двох учнів. У першому турі педагоги демонстрували домашнє завдання конкурсу - методичну розробку уроку з певної теми. Далі вони проходили онлайн-тести за теоретичним матеріалом, який викладають учням.

У практичному турі учасники підшивали та облаштовували стелю у кімнатах гуртожитку. Складність завдання відповідала вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду за обраною професією. Тож у фіналі команда мала підшити стелю, облаштувати її декоративним елементом у вигляді геометричної фігури, а також визначити та змонтувати освітлення. У роботі хлопці використовували профілі, гіпсовий клей, обладнання для підрізки гіпсокартону та монтажу.

За результатами оцінок журі переможцями стали:

  1. Львівське Вище професійне училище будівництва та дизайну
  2. Тернопільське Вище професійне училище технологій та дизайну,
  3. Вище професійне училище № 1 м. Рівне    

Захід провели на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуш (Івано-Франківська обл.).

Нагадаємо, що у Дніпрі визначили кращого столяра серед учнів ПТНЗ