A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

«Час поговорити»: в Україні запустили унікальну програму для психологічної підтримки в міні-групах

Опубліковано 22 квітня 2022 року о 14:40


21 квітня 2022 року розпочався набір лідерів груп для участі в програмі психологічної підтримки «Час поговорити».

Головна мета навчального проєкту – взаємна психологічна підтримка та допомога під час воєнних дій для трьох груп українців: освітян, батьків і волонтерів. Згодом навчання буде відкрито й для інших категорій.

Кожна міні-група складатиметься з 6-8 людей на чолі з лідером. Навчання лідерів відбуватиметься в онлайн-форматі, а міні-групи можуть проводитися як онлайн, так і офлайн.

Навчання та участь у проєкті безоплатні.

Наразі відкрито прийом заявок від освітян, батьків і волонтерів, які хочуть взяти участь у якості лідерів груп, а згодом розпочнеться й набір учасників.

Докладніше про проєкт читайте на сторінках Instagram і Facebook. Додаткову інформацію можна отримати написавши листа на електронну скриньку [email protected].

Проєкт створила команда #stop_sexтинг, що від 2019 року працює у сфері освіти, безпеки та освітньо-інформаційних кампаній щодо захисту дітей у інтернеті.

Нагадаємо, освітня онлайн-платформа Prometheus запустила новий курс «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток» із циклу «Нова фізична культура» Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine.