A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Більш сучасний зміст освіти у вишах та створення індивідуальних програм розвитку: стартував прийом заявок на проєкт “Інноваційний університет і лідерство”

Опубліковано 20 червня 2019 року о 17:41

Стартував відбір заявок на проєкт  “Інноваційний університет і лідерство.  Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету”, в межах якого вишам пропонують напрацювати стратегію розвитку та пройти тренінгове навчання. Реалізація проєкту триватиме впродовж липня 2019 року - червня 2020 року.

Організатори планують провести підготовку двох груп учасників. До першої мають увійти освітяни, які зацікавлені у впровадженні сучасних освітніх та освітньо-наукових програм у практику української вищої школи (7-31 жовтня 2019 року, група I). Учасники другої групи будуть орієнтовані на вивчення польського досвіду та побудову стратегічних програм розвитку українських університетів (4-29 листопада 2019 року, група J). Це передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі, а також підготовку індивідуальних мікропроєктів.

Прийом заявок на участь в обох групах триватиме до 21 липня 2019 року (до 18:00). Їх потрібно надсилати на пошту finikov@edupolicy.org.ua  

Заявка має містити:

  • CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням службових та особистих електронних адрес та телефонів)
  • Мотиваційний лист українською та англійською мовами (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікропроєкту)
  • Інформацію про осіб чи особу, що рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по батькові, місце роботи та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ЗВО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів.
  • Рекомендацію/рекомендації, які  мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка їх надає (можуть бути українською, англійською чи польською мовами).
  • Заповнену анкету за лінком: https://goo.gl/forms/SQje13Iob8giydgL2 

Організаторами проєкту з польського боку є Варшавський університет, Ягеллонський університет і Фундація Artes Liberales, з українського - Міжнародний благодійний Фонд “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”, а також Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Докладніше про пропозицію - тут.