A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Безоплатне навчання у сфері продуктового ІТ для українських викладачів від МОН, Мінцифри та Genesis

Опубліковано 07 липня 2023 року о 14:30


Двотижневе навчання для викладачів, які планують інтегрувати всеукраїнські курси від ІТ-компанії Genesis в освітні програми закладів освіти. Під час навчання викладачі підвищать рівень умінь у сфері створення, розвитку та маркетингу ІТ-продуктів, а також дізнаються більше про структуру Всеукраїнських курсів та опанують методологію їхнього викладання для студентів.

Навчання відбуватиметься так:

  • 10–21 липня — курс «Створення та розвиток IT-продуктів». 
  • 24 липня – 04 серпня — курс «Маркетинг IT-продуктів».

Викладачі, які успішно пройдуть курс і складуть тестування, отримають сертифікат із переліком компетенцій та право на інтеграцію курсів у своєму ЗВО. Сертифікат містить відповідну кількість кредитів ЄКТС, ідентифікаційний номер та перелік здобутих результатів упродовж навчання. Також викладачі отримають доступ до необхідних матеріалів для інтеграції курсу в навчальний процес: конспекти, інфографіки, презентації, бізнес-моделі тощо.

Реєстрація за посиланням .

Курси розробили IT-компанія Genesis, Product IT Foundation for Education та студія онлайн-освіти «EdEra» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством цифрової трансформації.

Адаптована версія курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» також є у вільному доступі на національній платформі цифрової грамотності «Дія.Освіта».

Про всеукраїнські курси від Genesis

Всеукраїнські освітні курси «Створення та розвиток ІТ-продуктів» та «Маркетинг ІТ-продуктів» — це інтерактивні гейміфіковані курси у форматі змішаного навчання для студентів українських ЗВО. Програма рекомендована для студентів 2-3 курсів (але не обмежується ними) будь-яких спеціальностей та факультетів.

Викладачі, які пройшли навчання та отримали акредитацію на викладання всеукраїнських курсів від Genesis у своїх ЗВО, стали членами закритої професійної спільноти, створеної за ініціативи IT-компанії Genesis.

Про Genesis

Genesis — українська кофаундингова ІТ-компанія та один із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків. Заснована у 2008 році Володимиром Многолєтнім та Василем Ульяновим. Від 2019 року Genesis функціонує як кофаундингова компанія. Вона є співзасновницею бізнесів, надає необхідну експертизу й ресурси та супроводжує проєкт до того етапу, коли він стає повністю самостійною компанією.