A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Безкоштовні навчальні онлайн-програми для освітян від Асоціації ІТ України

Опубліковано 14 червня 2023 року о 18:10


Асоціація ІТ України запрошує освітян на дві безкоштовні навчальні онлайн-програми. Учителі зможуть не тільки дізнатися про сучасні технології та стан ІТ-індустрії загалом, а й більш дослідити теми роботи хмарного середовища на прикладі AWS та архітектури програмного забезпечення, що дозволить навіть у кризові часи розвивати навички, змінювати методи навчання та поліпшувати  якість освіти.

  1. Навчальна програма «Teachers Internship: Deep Dive into AWS» 

Програма відбудеться в онлайн-режимі за підтримки проєкту «IT Skills 4U». Вона має на меті краще познайомити з можливостями хмарних сервісів як для викладачів, так і для студентів. Навчання відбудеться в два етапи та передбачає участь у віртуальних заняттях з інструкторами, воркшопах, Q&A сесіях. Після закінчення програми учасники отримають сертифікат. Крім того, ті, хто успішно закінчить перший етап та складе тест, зможуть підготуватися до міжнародної сертифікації та скористатися нагодою безкоштовно отримати сертифікат AWS для різних рівнів, який має міжнародне визнання. 

Програма триватиме 12 тижнів, початок навчання у липні.

Зареєструватися можна за посиланням до 19 червня. Кількість місць обмежена. 

  1. Навчальна програма «Teachers Internship: Software Architecture & Design» 

Учасники цієї програми зможуть оновити та поглибити знання з архітектури програмного забепечення, проєктування, патернів, а також дізнатися, як впроваджувати їх у навчальний процес. Перевагою програми є участь інженерів-практиків, які поділяться досвідом різних застосувань цих знань на реальних проєктах. Відбір учасників базуватиметься на мотиваційній складовій, рівні знання англійської мови та опануванні технічних навичок.

Тривалість навчання – 12 тижнів, після закінчення учасники отримають сертифікат.

Зареєструватися можна за посиланням до 10 липня, саме ж навчання розпочнеться 24 липня. 

Програми безкоштовні і відбуватимуться в онлайн-форматі.