A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

«Атмосферна Школа» надає можливість учням із ТОТ закінчити навчальний рік за українськими стандартами дистанційно

Опубліковано 04 травня 2022 року о 13:20


У межах укладеного Меморандуму про співпрацю МОН із приватною дистанційною школою «Атмосферна Школа» для учнів 1-11 класів, усім здобувачам освіти, які залишилися на тимчасово окупованих територіях, надається можливість на безоплатній основі завершити навчальний рік і отримати відповідні документи.

Для проходження річного оцінювання в дистанційній формі батькам достатньо написати заяву на вступ дитини на сайті школи та мати доступ до інтернету для навчання.

В умовах правового режиму воєнного стану важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема, в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва, табелі та документи про здобуття освіти.

Відповідно до методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, семестрове оцінювання за II семестр може здійснюватися за результатами:

  • тематичного оцінювання;
  • поточного оцінювання, отриманого учнями під час очного, змішаного та дистанційного навчання;
  • підсумкового оцінювання за II семестр, що може здійснюватися й у вигляді письмової контрольної роботи, онлайн-тестування, діагностичної роботи, усної співбесіди тощо.

Річне оцінювання МОН рекомендує здійснювати на підставі семестрових або скоригованих оцінок. Звертаємо увагу, що річна оцінка не обов'язково є середньою арифметичною від оцінок за I і II семестри.

За відсутності в учнів із числа тимчасово переміщених осіб і з тимчасово окупованих територій задокументованих результатів оцінювання за I семестр, річне оцінювання може здійснюватися за результатами II семестру. За відсутності в учнів результатів підсумкового оцінювання за II семестр – за результатами I семестру з урахуванням поточного оцінювання у II семестрі.

У разі відсутності результатів річного оцінювання, після завершення навчання учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання.

Довідково

«Атмосферна Школа» навчає школярів дистанційно за очною програмою 1-11 класів, що повністю відповідає навчальній програмі МОН. Дистанційна школа є ліцензованим освітнім закладом і має право надавати учням свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка. Навчальна платформа дистанційної школи має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та містить усі необхідні інструменти для успішного навчання онлайн. Кожен учень школи (незалежно від місцеперебування) має можливість зберегти доступ до безоплатної освіти, зокрема й на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, майже 1 300 підручників і посібників електронної шкільної бібліотеки можна завантажити в один дотик.