A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Аспірантка ХНТУ стала лідером медального заліку паралімпійського Чемпіонату Європи з плавання

Опубліковано 22 серпня 2018 року о 15:57

Аспірантка спеціальності “Фізична електроніка” Херсонського національного технічного університету Єлизавета Мерешко виборола 5 золотих і 3 срібні медалі на паралімпійському Чемпіонаті Європи з плавання. Українська збірна, до складу якої увійшли 48 спортсменів, здобула перше місце у медальному заліку з рахунком у 106 медалей - 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових.

За три дні змагань Єлизавета Мерешко підкорила дистанцію 4х50 метрів в естафеті, 100 метрів брасом у категорії SB5 та 50 метрів вільним стилем у категорії S6. Крім того, вона стала другою на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні, де й виборола одну зі срібних медалей.

“Позитивним результатам завдячуємо гарній підготовці. Ми докладали усіх зусиль та старанно проходили випробування Чемпіонату. Однак навіть за таких умов я критично дивлюсь на свій результат”, - зазначила Єлизавета Мерешко.

Змагання проходили у м. Дубліні (Ірландія). Його учасниками стали спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті України з важкої атлетики студенти-спортсмени ЗНУ здобули золоті та срібні нагороди