A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Андрій Вітренко очолив українську делегацію під час 4-ї Міжнародної конференції «Декларація безпечної школи»

Опубліковано 28 жовтня 2021 року о 16:25


25-27 жовтня 2021 року відбулася 4-та Міжнародна конференція з питань безпеки шкіл, організована Урядом Нігерії спільно з Аргентиною, Іспанією, Норвегією, Комісією Африканського Союзу та Глобальною коаліцією для захисту закладів освіти від нападів. Українську делегацію, яка брала участь у Конференції в онлайн-форматі, очолив перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко. 

В контексті центральної теми конференції – «Гарантування безпечної освіти для всіх: від зобов’язань до практичних дій» – учасникам було надано можливість продемонструвати прогрес, досягнутий в імплементації Декларації та Керівних вказівок із захисту шкіл та університетів від використання у військових цілях під час воєнних конфліктів.

У своєму виступі голова української делегації наголосив, що Україна підтверджує свої зобов’язання щодо сприяння рівному доступу до якісної освіти для сталого розвитку.

«Сьогодні головним зобов’язанням Міністерства є ефективне впровадження Національного плану дій Декларації про безпечну школу, щоб гарантувати всім учасникам освітнього процесу безпечні умови для викладання та навчання. Хочу підкреслити, що Україна готова підтримувати реалізацію відповідних національних, регіональних та глобальних ініціатив чи політики у цьому напрямі», – зазначив Андрій Вітренко. 

Нагадаємо, МОН та Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) обговорили можливості взаємодії у модернізації закладів вищої освіти та міжнародних проєктах.