A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

5 серпня – останній день реєстрації для проходження спеціально організованої сесії ЄВІ

Опубліковано 05 серпня 2021 року о 09:57


Сьогодні, 5 серпня 2021 року, о 18-й годині завершується реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). 

Тестування в межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування будуть створені в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у мм. Сєвєродонецьк та Слов’янськ. 

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї здобувачі освіти можуть отримати за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. 

Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень. Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації. 

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь у тестуванні. 

Станом на 10:00 4 серпня екзаменаційні листки створено для 15 тис. 700 осіб, оплатили послугу 3 тис. 812 учасників. 

Нагадаємо, вступники до магістратури на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка.